0875.500MRET1P
MFR.Part #
0875.500MRET1P
JLCPCB Part #
C3166664
Description
-55℃~+125℃ 250V 500mA 50A Ceramic Tube Fuse 插件,D3.6xL10mm Disposable fuses ROHS