0875.400MXEP
MFR.Part #
0875.400MXEP
JLCPCB Part #
C3161662
Description
-55℃~+125℃ 250V 400mA 50A Ceramic Tube Fuse Plugin,D3.6xL10mm Disposable fuses ROHS