0875.250MXEP
MFR.Part #
0875.250MXEP
JLCPCB Part #
C3164593
Description
-55℃~+125℃ 250V 250mA 50A Ceramic Tube Fuse Plugin,D3.6xL10mm Disposable fuses ROHS