0875.100MXEP
MFR.Part #
0875.100MXEP
JLCPCB Part #
C3160647
Description
-55℃~+125℃ 100mA 250V 50A Ceramic Tube Fuse Plugin,D3.6xL10mm Disposable fuses ROHS