0874.600MXEP
MFR.Part #
0874.600MXEP
JLCPCB Part #
C3158894
Description
-55℃~+125℃ 250V 50A 600mA Ceramic Tube Fuse Plugin,D3.6xL10mm Disposable fuses ROHS