0874.500MRET1P
MFR.Part #
0874.500MRET1P
JLCPCB Part #
C3166304
Description
-55℃~+125℃ 250V 500mA 50A Ceramic Tube Fuse 插件,D3.6xL10mm Disposable fuses ROHS