0874.250MRET1P
MFR.Part #
0874.250MRET1P
JLCPCB Part #
C3163221
Description
-55℃~+125℃ 250V 250mA 50A Ceramic Tube Fuse Plugin,D3.6xL10mm Disposable fuses ROHS