0874.200MRET1P
MFR.Part #
0874.200MRET1P
JLCPCB Part #
C3165021
Description
-55℃~+125℃ 200mA 250V 50A Ceramic Tube Fuse Plugin,D3.6xL10mm Disposable fuses ROHS