0874.125MXEP
MFR.Part #
0874.125MXEP
JLCPCB Part #
C3166243
Description
-55℃~+125℃ 125mA 250V 50A Ceramic Tube Fuse Plugin,D3.6xL10mm Disposable fuses ROHS