087404.5MRET1P
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
087404.5MRET1P
JLCPCB Part #
C3156433
Package
Plugin,D3.6xL10mm
Description
-55℃~+125℃ 250V 4.5A 50A Ceramic Tube Fuse 插件,D3.6xL10mm Disposable fuses ROHS