087401.6MXEP
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
087401.6MXEP
JLCPCB Part #
C3159405
Package
Plugin,D3.6xL10mm
Description
-55℃~+125℃ 1.6A 250V 50A Ceramic Tube Fuse Plugin,D3.6xL10mm Disposable fuses ROHS