0617.500MXEP
MFR.Part #
0617.500MXEP
JLCPCB Part #
C1665716
Description
-55℃~+125℃ 250V 35A 500mA Glass Tube Fuse 插件,D5.5xL21.5mm Disposable fuses ROHS