06173.15MXEP
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
06173.15MXEP
JLCPCB Part #
C3162235
Package
Plugin,D5.5xL21.5mm
Description
-55℃~+125℃ 250V 3.15A 35A Glass Tube Fuse Plugin,D5.5xL21.5mm Disposable fuses ROHS