050702.5MXEP
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
050702.5MXEP
JLCPCB Part #
C3156698
Package
Plugin,D7xL32.7mm
Description
-55℃~+125℃ 150A 2.5A 650V Ceramic Tube Fuse 插件,D7xL32.7mm Disposable fuses ROHS