0505016.MXEP
MFR.Part #
0505016.MXEP
JLCPCB Part #
C187650
Package
Plugin,D7xL32.7mm
Description
-55℃~+125℃ 16A 32.7mm 500V 50kA 68 7mm Ceramic Tube Fuse 插件,D7xL32.7mm Disposable fuses ROHS