0505015.MXP
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
0505015.MXP
JLCPCB Part #
C3165450
Package
SMD,6.3x32mm
Description
-55℃~+125℃ 15A 31.75mm 500V 500V 50kA@500VAC 6.35mm 68 Ceramic Tube Fuse SMD,6.3x32mm Disposable fuses ROHS