0498125.MX1M6-CN
MFR.Part #
0498125.MX1M6-CN
Description
-40℃~+125℃ 0.4mΩ 125A 2kA@32V 32V 71mV 73200 Bolt-In Fuse - Automotive Fuses ROHS