049402.5NR
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
049402.5NR
JLCPCB Part #
C3157063
Package
0603
Description
-50℃~+90℃ 2.5A 32V 32V 35A 0603 Disposable fuses ROHS