049401.5NRHF
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
049401.5NRHF
JLCPCB Part #
C1972490
Package
0603
Description
-50℃~+90℃ 1.5A 32V 32V 35A 0603 Disposable fuses ROHS