04773.15MXEP
MFR.Part #
04773.15MXEP
JLCPCB Part #
C187643
Package
Plugin,D5.8xL22.5mm
Description
-55℃~+125℃ 100A、1.5kA 22.5mm 3.15A 400V 5.8mm 50.109 Ceramic Tube Fuse 插件,D5.8xL22.5mm Disposable fuses ROHS