04773.15MRET1P
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
04773.15MRET1P
JLCPCB Part #
C3163248
Package
Plugin,D5.8xL22.5mm
Description
-55℃~+125℃ 100A、1.5kA 3.15A 400V 500V Ceramic Tube Fuse Plugin,D5.8xL22.5mm Disposable fuses ROHS