047706.3MXEP
MFR.Part #
047706.3MXEP
JLCPCB Part #
C187641
Package
Plugin,D5.5xL21.5mm
Description
-55℃~+125℃ 100A、500A 6.3A Ceramic Tube Fuse 插件,D5.5xL21.5mm Disposable fuses ROHS