047606.3MRSN
MFR.Part #
047606.3MRSN
JLCPCB Part #
C3164444
Package
SMD,6.1x2.7mm
Description
-55℃~+125℃ 100A、300A 125V 125V 6.3A SMD,6.1x2.7mm Disposable fuses ROHS