047602.5MRSN
MFR.Part #
047602.5MRSN
JLCPCB Part #
C3166449
Package
SMD,6.1x2.7mm
Description
-55℃~+125℃ 100A、300A 125V 2.5A 250V SMD,6.1x2.7mm Disposable fuses ROHS