047201.5MXL
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
047201.5MXL
JLCPCB Part #
C3163740
Package
Plugin,D2.8xL7.1mm
Description
-55℃~+125℃ 1.5A 125V 125V 50A Plugin,D2.8xL7.1mm Disposable fuses ROHS