04701.25DRSNP
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
04701.25DRSNP
JLCPCB Part #
C3165744
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 1.25A 125V 125V 50A 1206 Disposable fuses ROHS