04671.25NRHF
MFR.Part #
04671.25NRHF
JLCPCB Part #
C3167403
Description
-55℃~+90℃ 0.0518 0.8mm 1.25A 1.6mm 13A、35A 32V 65V Surface Mount Fuse 0603 Disposable fuses ROHS