046702.5NRHF
MFR.Part #
046702.5NRHF
JLCPCB Part #
C187609
Package
0603
Description
-55℃~+90℃ 0.2066 0.8mm 1.6mm 2.5A 32V 32V 35A Surface Mount Fuse 0603 Disposable fuses ROHS