0466.750NRHF
MFR.Part #
0466.750NRHF
JLCPCB Part #
C187594
Package
1206
Description
-55℃~+90℃ 0.0276 1.6mm 3.2mm 50A 63V 63V 750mA Surface Mount Fuse 1206 Disposable fuses ROHS