0466.200NR
MFR.Part #
0466.200NR
JLCPCB Part #
C206984
Package
1206
Description
-55℃~+90℃ 0.00053 1.6mm 125V 125V 200mA 3.2mm 50A Surface Mount Fuse 1206 Disposable fuses ROHS