04661.75NRHF
MFR.Part #
04661.75NRHF
JLCPCB Part #
C187603
Package
1206
Description
-55℃~+90℃ 0.1835 1.6mm 1.75A 3.2mm 50A 63V 63V Surface Mount Fuse 1206 Disposable fuses ROHS