04643.15DR
MFR.Part #
04643.15DR
JLCPCB Part #
C3162569
Package
SMD,12.1x4.5mm
Description
-55℃~+125℃ 100A 250V 250V 3.15A 8.05 Surface Mount Fuse SMD,12.1x4.5mm Disposable fuses ROHS