0460.750UR
MFR.Part #
0460.750UR
JLCPCB Part #
C3161613
Package
SMD,7.2x4.3mm
Description
-55℃~+125℃ 125V 125V 50A 750mA SMD,7.2x4.3mm Disposable fuses ROHS