046003.5UR
MFR.Part #
046003.5UR
JLCPCB Part #
C3158169
Package
SMD,7.2x4.3mm
Description
-55℃~+125℃ 125V 125V 3.5A 50A SMD,7.2x4.3mm Disposable fuses ROHS