046002.5UR
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
046002.5UR
JLCPCB Part #
C315878
Package
SMD,7.2x4.3mm
Description
-55℃~+125℃ 125V 13 2.5A 3.05mm 4.32mm 50A 7.24mm Surface Mount Fuse SMD,7.2x4.3mm Disposable fuses ROHS