046001.5ER
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
046001.5ER
JLCPCB Part #
C3161873
Package
SMD,7.2x4.3mm
Description
-55℃~+125℃ 1.5A 125V 125V 50A SMD,7.2x4.3mm Disposable fuses ROHS