0459.375ER
MFR.Part #
0459.375ER
JLCPCB Part #
C3160328
Package
SMD,7.2x4.3mm
Description
-55℃~+125℃ 125V 125V 375mA 50A、300A SMD,7.2x4.3mm Disposable fuses ROHS