045403.5MR
MFR.Part #
045403.5MR
JLCPCB Part #
C3158154
Package
2410
Description
-55℃~+125℃ 125V 125V 2.5mm 26.53 3.5A 50A 6.1mm 2410 Disposable fuses ROHS