045402.5NR
MFR.Part #
045402.5NR
JLCPCB Part #
C3158578
Package
SMD,6.1x2.7mm
Description
-55℃~+125℃ 125V 125V 2.5A 50A SMD,6.1x2.7mm Disposable fuses ROHS