0453.500MR
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
0453.500MR
JLCPCB Part #
C178990
Package
2410
Description
-55℃~+125℃ 0.0824 125V 2.5mm 500mA 50A 6.1mm Surface Mount Fuse 2410 Disposable fuses ROHS