0453.250NR
MFR.Part #
0453.250NR
JLCPCB Part #
C3156467
Package
SMD,6.1x2.7mm
Description
-55℃~+125℃ 125V 125V 250mA 50A SMD,6.1x2.7mm Disposable fuses ROHS