0453.200MR
MFR.Part #
0453.200MR
JLCPCB Part #
C178987
Package
SMD,6.1x2.7mm
Description
-55℃~+125℃ 125V 125V 200mA 50A Surface Mount Fuse SMD,6.1x2.7mm Disposable fuses ROHS