0453.125MR
MFR.Part #
0453.125MR
JLCPCB Part #
C3163069
Package
SMD,6.1x2.7mm
Description
-55℃~+125℃ 125V 125V 125mA 50A SMD,6.1x2.7mm Disposable fuses ROHS