0453.100MR
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
0453.100MR
JLCPCB Part #
C3163472
Package
SMD,6.1x2.7mm
Description
-55℃~+125℃ 0.001 100mA 125V 125V 2.69mm 2.69mm 50A 6.1mm SMD,6.1x2.7mm Disposable fuses ROHS