0453.080MR
MFR.Part #
0453.080MR
JLCPCB Part #
C3166458
Package
SMD,6.1x2.7mm
Description
-55℃~+125℃ 125V 125V 50A 80mA SMD,6.1x2.7mm Disposable fuses ROHS