045306.3MR
MFR.Part #
045306.3MR
JLCPCB Part #
C179000
Package
2410
Description
-55℃~+125℃ 125V 125V 2.5mm 50A 6.1mm 6.3A 9.17 Surface Mount Fuse 2410 Disposable fuses ROHS