0453.062NR
MFR.Part #
0453.062NR
JLCPCB Part #
C3157919
Package
SMD,6.1x2.7mm
Description
-55℃~+125℃ 125V 125V 50A 62mA SMD,6.1x2.7mm Disposable fuses ROHS