0452.375MRSN
MFR.Part #
0452.375MRSN
JLCPCB Part #
C3159906
Package
SMD,6.1x2.7mm
Description
-55℃~+125℃ 125V 375mA 50A SMD,6.1x2.7mm Disposable fuses ROHS