04511.25MRSN
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
04511.25MRSN
JLCPCB Part #
C3161218
Package
SMD,6.1x2.7mm
Description
-55℃~+125℃ 1.25A 125V 50A SMD,6.1x2.7mm Disposable fuses ROHS