0451.080MRSN
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
0451.080MRSN
JLCPCB Part #
C3161397
Package
SMD,6.1x2.7mm
Description
-55℃~+125℃ 125V 50A 80mA SMD,6.1x2.7mm Disposable fuses ROHS